Fit Caravan Logo

Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz! Mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimiz tarafından dönüş yapılacaktır. Teşekkür ederiz!

Teklif İste
Günün Menüsü

DOMATES ÇORBA
ROSTO KÖFTE
PENNE MAKARNA/KETÇAP
AYRAN

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma yemek; işletmelerin çalışan personeli için karşılamak istedikleri yemek gereksinimlerini kendi mutfaklarının ve  çalışma ortamlarının yemek üretimine uygun olmadığı durumlarda tercih ettiği hizmet alma şeklidir. Taşıma yemek hizmetini firmalar kendi ürettikleri yemek maliyetlerinin çok yüksek olması sonucu daha çok tercih etmektedirler. 

Yankı Yemek olarak deneyimli kadromuz tarafından ürettiğimiz yemekler, gıda mühendislerimiz tarafından denetlenerek, tüm kalite kontrolleri yapıldıktan sonra ürün çıkış onayından geçmektedir. 

Merkez mutfağımızda hazırlanan yemeklerimiz, paslanmaz çelik kaplara dolumu yapılarak, özel ısı korumalı thermoboxlara kapatılır ve yemek transferi için sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak dizayn edilmiş servis araçlarımız ile müşterilerimize ulaştırılır. Özel taşıma kaplarımız sayesinde yemekler tazelik ve nefasetini kaybetmeden güvenli ve sıcak bir şekilde müşterilerimizin yemek saatine kadar yemekhanelerine tam zamanında yetiştirilir.

Yankı Yemek, kuruluşundan bu güne, taşıma yemek sektörüne getirdiği yenilikler ile Bursa’ da faaliyet gösteren diğer yemek firmaları arasında öncü firma olmayı başarmış, yarattığı “YANKI” ile ün kazanmıştır.  İş yerlerine, okullara, hastanelere, şantiye ve fabrikalara taşıma yemek servisi hizmetini sunup, binlerce kişinin güveni ve memnuniyetini kazanmıştır.

Bizi tercih ettiğinizde lezzet ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden toplu yemek servisiniz için en büyük desteğiniz ve çözüm ortağınız olacağız. 

Gücümüzü ve özverimizi, sizlerin güveni ve memnuniyetine borçluyuz.