Fit Caravan Logo

Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz! Mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimiz tarafından dönüş yapılacaktır. Teşekkür ederiz!

Teklif İste
Günün Menüsü

DOMATES ÇORBA
ROSTO KÖFTE
PENNE MAKARNA/KETÇAP
AYRAN

Salça Günü Etkinliği

SALÇA, TÜRK MUTFAĞINDA ÖNEMLİ BİR YERİ OLAN VE ARTIK EVLERDE PEK YAPILMASA DA MARKETLERDEN HAZIR ALINAN YEMEKLERİMİZİN VE SOFRALARIMIZIN OLMAZSA OLMAZIDIR.

YANKI YEMEK OLARAK İLK BAŞTA BU ETKİNLİKLERİ DÜZENLEME AMACIMIZ PERSONELİMİZİN MOTİVASYONU İDİ. BU BAĞLAMDA YILDA İKİ DEFA OLMAK ÜZERE İŞLETMEMİZİ PERSONELİMİZİN KULLANIMINA AÇMAKTAYIZ. BURADA PERSONEL KENDİ İHTİYAÇLARI OLAN YILLIK SALÇA, MENEMEN VE TURŞU İHTİTAÇLARINI YAPMAKTA İDİLER. 

İKİNCİ ETKİNLİĞİMİZDE MÜŞTERİLERİMİZİ DE BU İMKANDAN FAYDALANDIRMA DÜŞENCESİ İDİ. KAYNAŞMA VE AİNİYETİ ARTIIRACAĞI HEDEFİ İLE BU ORGANİZASYONLARI ZEVK İLE DÜZENLİYORUZ. 

YANKI YEMEK OLARAK, GEREK ÇALIŞMA HAYATININ GETİRDİĞİ YOĞUNLUK, GEREKSE APARTMAN VE SİTE YAŞANTISINDAKİ KISITLI İMKANLAR SEBEBİYLE GELENEKSEL KIŞ YİYECEKLERİNİ YAPMA İMKANI BULAMAYANLAR İÇİN DÜZENLEDİĞİMİZ SALÇA GÜNÜ ETKİNLİĞİMİZDE, KONUKLARIMIZ İLE HEP BİRLİKTE YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLERİ ZİYARETÇİLERİMİZE HEDİYE EDİYOR, ONLARLA BİRLİKTE KEYİFLİ VAKİT GEÇİRME ŞANSI BULUYORUZ. 

GEÇTİĞİMİZ YILLARDA OLDUĞU GİBİ BU YIL Kİ SALÇA GÜNÜ ETKİNLİĞİMİZDE DE GELENEKLERİMİZİ YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADIK.

XPYI2707.jpg
RPQD0007.jpg
QHRI5129.jpg
KXDL8305.jpg
FOTO10.jpg
FOTO8.jpg
FOTO7.jpg