Fit Caravan Logo

Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz! Mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimiz tarafından dönüş yapılacaktır. Teşekkür ederiz!

Teklif İste
Günün Menüsü

DOMATES ÇORBA
ROSTO KÖFTE
PENNE MAKARNA/KETÇAP
AYRAN

İnsan Kaynakları

30 yıldır süre gelen “bizimle damak zevkiniz değişecek” çerçevesinde, çalışan personellerimizi yaptıkları işe uygun yetkinliklerle donatmak ve kurum bağlılığını sağlamak en önemli “İnsan Kaynakları Politikamız”dır.

Şirketimizin maksimum müşteri memnuniyetini sağlayacak en önemli unsurlarından birinin insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle çalışanlarımızın eğitilmeleri, huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışabilmeleri için tüm olanaklar kullanılmaktadır.

İnsan Kaynakları departmanımız her yıl düzenli olarak yetkili hizmet kuruluşlarından ve üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinde görevli akademisyenler tarafından verilen eğitimler düzenlemektedir. 

Bu eğitimlerle amacımız; işlerini bilinçli olarak yapan ve yeni bilgilerle sürekli kendilerini geliştiren, sektördeki yenilikleri takip eden bir ekip yaratmaktır

Başvuru Formu

Yukarıda verdiğim bilgilerin doğru olduğunu beyan eder, işe alınmam halinde, vermiş olduğum bilgilerden herhangi birinin yanlış olduğunun ortaya çıkması halinde, bunun hizmet akdimin ihbarsız ve tazminatsız feshi nedeni oluşturacağını peşin olarak kabul ederek başvurumun kabulünü arz ederim.