Fit Caravan Logo

Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz! Mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimiz tarafından dönüş yapılacaktır. Teşekkür ederiz!

Teklif İste
Günün Menüsü

DOMATES ÇORBA
ROSTO KÖFTE
PENNE MAKARNA/KETÇAP
AYRAN

Hakkımızda

Yankı Yemek fabrikası olarak; taşıma yemek, yerinde üretim, outside organizasyon faaliyetleri ile 30 yıldır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

ISO9001, ISO 22000, OHSAS18001, TSE (Hizmet Yeterlilik) belgeleri ile hizmet kalitesini ve standartlarını kanıtlamış olan şirketimizde, kalite güvence sistemlerinin mükemmel şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için yapılması gereken tüm çalışmaları eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. 

Hijyen anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran şirketimizde; profesyonel bir kadro tarafından yapılan haşere kontrollerini, üretim yerlerinin üretim öncesi ve sonrasındaki temizlik kontrollerini, modern havalandırma ve su arıtma sistemleri ve son sistem pişirme kazanlarının “Kritik Noktalarda Kontrol Analizi” sürecini, eksiksiz olarak uygulamaktayız. 

Yetkili kuruluşlardan aldığımız yıllık eğitimler, sürekli görev başı eğitimlerle desteklenen ve düzenli olarak sağlık kontrolünden geçirilen mavi yakalı personellerimiz ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan yönetici kadrolarımız ile 365 gün kesintisiz hizmet veriyoruz.